Newsletter MOSTOSTAL ZABRZE S.A.

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Pokaż informację o Ośrodku Spawalnictwa Ośrodek Spawalnictwa
Zamknij

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z USŁUG NASZEGO OŚRODKA SPAWALNICTWA

OŚRODEK SPAWALNICTWA MOSTOSTAL ZABRZE S.A.
ul. Towarowa 11, 41- 100 Gliwice
e-mail: os@mz.pl

OFERTA:

  • Szkolenia i weryfikacje spawaczy i ślusarzy z zakresu metod 111, 121, 131/135/136/138, 141, 311, w zakresie podstawowym i ponadpodstawowym blach i rur wg aktualnych norm i przepisów
  • Usługi spawania i naprawy urządzeń technicznych
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie spawalnictwa

BAZA SZKOLENIOWA:

  • 43 stanowiska spawalnicze
  • szkolenia na najlepszym sprzęcie spawalniczym: Fronius, Kemppi, Esab itp.
  • w pełni wyposażona sala wykładowa na 40 osób
  • wyspecjalizowana i doświadczona kadra
  • egzaminy przeprowadzane przez certyfikowane jednostki: Instytut Spawalnictwa, Urząd Dozoru Technicznego, Transportowy Dozór Techniczny, TÜV

Pozostałe informacje: TUTAJ

spółka notowana na GPW

  • en
  • pl

Kontakty bezpośrednie

Sekretariat Zarządu

Dorota Studzińska


 tel.: +48 (32) 37 34 230
 fax.: +48 (32) 271 50 47
 e-mail: Dorota.Studzinska@mz.pl

Biuro Zarządu

Dyrektor Biura
Joanna Pilipczuk


tel.: +48 (32) 37 34 215
e-mail: Joanna.Pilipczuk@mz.pl


Specjaliści

Anna Hadzik-Rozmus


tel.: +48 (32) 37 34 339
e-mail: Anna.Hadzik-Rozmus@mz.pl


Izabela Flak


tel.: +48 (32) 37 34 430
e-mail: Izabela.Flak@mz.pl

Relacje Inwestorskie

Kontakt dla Inwestorów
Izabela Flak


tel.: +48 (32) 37 34 430
e-mail: Izabela.Flak@mz.pl

Biuro Zarządzania Personelem Grupy Kapitałowej
Dyrektor Biura
Iwona Wąsik

 tel.: +48 (32) 37 34 357
e-mail: Iwona.Wasik@mz.pl


Główny Specjalista ds. Rekrutacji
Grażyna Janda


 tel.: +48 (32) 37 34 356
 e-mail: Grazyna.Janda@mz.pl


Dział Rozwoju Pracowników i Komunikacji

Kierownik Działu
Aleksandra Brzoza


 tel.: +48 (32) 37 34 234
 e-mail: Aleksandra.Brzoza@mz.pl


Dział Zatrudnienia MZ i MZRP

Kierownik Działu 
Agnieszka Dzialuk


 tel.: +48 601 247 556
 e-mail: Agnieszka.Dzialuk@mz.pl


Dział Zatrudnienia  Biprohut i GPBP

Kierownik Działu 
Beata Mikła

 tel.: +48 (32) 37 34 479
 e-mail: Beata.Mikla@mz.pl

Dział Zatrudnienia  MZKP

Kierownik Działu 
Iwona Majewska


 tel.: +48 (32) 37 34 235
 e-mail: Iwona.Majewska@mz.pl

Dział Wynagrodzeń

Kierownik Działu 
Anna Stasikowska


tel.: +48 (32) 37 34 358
e-mail: Anna.Stasikowska@mz.pl


Sprawy emerytalno-rentowe

Specjalista
Beata Klinowska


tel.: +48 (32) 37 34 344
e-mail: Beata.Klinowska@mz.pl

Zakupy
Kierownik Działu Zakupów Scentralizowanych
Kierownik Zespołu Magazynów
Krzysztof Szechlecki

 tel. +48 (32) 37 34 249
e-mail: Krzysztof.Szechlecki@mz.pl



Sekcja Zarządzania Flotą

Kierownik Sekcji
Jacek Sagan

tel. +48 (32) 37 34 212
e-mail: Jacek.Sagan@mz.pl


Biuro Zakupów

Dyrektor Biura
Piotr Ganobis


tel. +48 (32) 37 34 445
e-mail: Piotr.Ganobis@mz.pl


Platforma zakupowa:
http://zakupy.mz.pl/

Biuro Handlowe

Dyrektor ds. Handlowych
Tomasz Stancel

 tel.: +48 669 995 183
 e-mail: Tomasz.Stancel@mz.pl


Biuro Energetyki i Ochrony Środowiska

Dyrektor Biura
Jerzy Knura


Dział Kalkulacji Ofertowych

Kierownik Działu
Krzysztof Wieczorowski

 tel.: +48 (32) 37 34 281
 e-mail: Krzysztof.Wieczorowski@mz.pl


Niemcy

Kierownik ds. handlowych
Piotr Sosna


 tel. +49 171 684 63 68
 e-mail: Piotr.Sosna@mz.pl


Rynki wschodnie

Kierownik ds. handlowych
Marek Łowiński


 tel. +48 (32) 37 34 345
 e-mail: Marek.Lowinski@mz.pl

Biuro Strategii, Rozwoju i Marketingu

Dyrektor Biura 
Janusz Fromm


 tel.: +48 (32) 37 34 230
 e-mail: Janusz.Fromm@mz.pl


Z-ca Dyrektora Biura 
Marzena Twardzik-Kapis


 tel.: +48 (32) 37 34 241
 e-mail: Marzena.Twardzik@mz.pl


Starszy Specjalista ds. Marketingu
Aleksandra Witkowska


 tel.: +48 (32) 37 34 243
 e-mail: Aleksandra.Witkowska@mz.pl

Projektowanie

Główny Inżynier
Piotr Samek


 tel. +48 (32) 37 34 418
e-mail: Piotr.Samek@mz.pl


Pracownia projektowo-technologiczna

Kierownik
Ryszard Plaskowski


 tel.: +48 (32) 37 34 264
e-mail: Ryszard.Plaskowski@mz.pl

Z-ca Kierownika
Marek Barczyk


 tel. +48 (32) 37 34 402
 e-mail: Marek Barczyk@mz.pl

Realizacja Kontraktów


Dyrektor ds. Realizacji - PROKURENT
Marcin Grzanka


 tel. +48 (32) 37 34 436
e-mail: Marcin.Grzanka@mz.pl


Dział Realizacji Projektów Krajowych

Kierownik Działu  
Monika Kalinik


 tel. +48 (32) 37 34 390
 e-mail: Monika.Kalinik@mz.pl


Dział Realizacji Projektów Zagranicznych

Kierownik Działu  
Gabriel Glohs


 tel. +48 506 065 342
e-mail: Gabriel.Glohs@mz.pl


Biuro Techniczne Essen
Dyrektor Rynku Niemieckiego

Sebastian Banaś


 tel. +48 881 037 741
 e-mail: Sebastian.Banas@mz.pl

Dział Realizacji Projektów Serwisowych

Kierownik Działu

Agata Bochenek


 tel.: +48 728 419 000
e-mail: Agata.Bochenek@mz.pl
e-mail: servicegroup@mz.pl
Obsługa Kontraktów, Umowy

Biuro Obsługi Kontraktów

Dyrektor Biura - PROKURENT
Maciej Lis


 tel. +48 (32) 37 34 329
 e-mail: Maciej.Lis@mz.pl


Dział Umów

Kierownik Działu
Katarzyna Wójcik-Balcer


 tel. +48 (32) 37 34 324
e-mail: Katarzyna.Wojcik@mz.pl


Dział Obsługi Gwarancyjnej

Kierownik Działu
Włodzimierz Stępniak


 tel. +48 (32) 37 34 359
e-mail: Wlodzimierz.Stepniak@mz.pl

Finanse

Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych
Gustaw Duda - PROKURENT


 tel. +48 (32) 37 34 226
 e-mail: Gustaw.Duda@mz.pl


Biuro Zarządzania Płynnością Finansową

Dyrektor Biura
Małgorzata Stasińska


 tel. +48 (32) 37 34 340
 e-mail: Malgorzata.Stasinska@mz.pl


Biuro Controllingu

Dyrektor Biura
Marek Babicz

 tel.: +48 (32) 37 34 292
e-mail: Marek.Babicz@mz.pl


Kierownik Działu Finansowego/Kontakt z bankami 
Magdalena Rak-Bielnik


 tel. +48 (32) 37 34 295
 e-mail: Magdalena.Rak@mz.pl

Zarządzanie Nieruchomościami


Dyrektor ds. Zarządzania Nieruchomościami w Biprohut
Marcin Rybkowski


 tel. +48 (32) 77 75 407
e-mail: Marcin.Rybkowski@mz.pl

Pełnomocnik Zarządu ds. CSR

Pełnomocnik Zarządu ds. CSR 
Aleksandra Brzoza


 tel.: +48 (32) 37 34 234
e-mail: Aleksandra.Brzoza@mz.pl

 Dział BHP

Kierownik Działu BHP
Krzysztof Kruk


 tel.: +48 (32) 37 34 274
 e-mail: Krzysztof.Kruk@mz.pl

  Oddział Usług Dźwigowych

Centrala


 tel.: +48 (32) 271 12 51
 tel.: +48 (32) 271 12 52